CNW:Counter - Počítadlo přístupů na Vaše stránky

 

WAP zpravodajství o návštěvnosti
(aktuálně k 1.9.2001)

Vážení uživatelé a návštěvníci. Je pro nás velkou ctí, že nyní můžeme rozšířit spektrum našich služeb i o WAP zpravodajství. Jedná se o službu, která je zcela zdarma k dispozici všem našim uživatelům, kteří mají přístup k mobilnímu telefonu s technologií WAP. Tato služba je přístupná ze sítí všech operátorů a umožní Vám kdykoliv pomocí mobilního telefonu zjišťovat aktuální informace o návštěvnosti Vašich stránek. Na displeji Vašeho mobilního telefonu tak budete moci sledovat mnoho informací, které jste doposud získávali z prostřednictvím běžného prohlížeče. A to vše v případech, kdy nebudete mít zrovna přístup k počítači připojenému na Internet! Pokud jste zvědavi, jak tato služba vypadá, je Vám určena tato krátká ukázka.

Jak to funguje?

Princip je velice jednoduchý. Jedinou podmínkou je, aby byl Váš telefon správně nastaven pro práci s WAPem. Dále Vám již nebrání Vám již nic k využívání této služby. Je Vám dostupná na adrese:

http://counter.cnw.cz/wap


CNW: Sítě, HW, SW, webhosting...

Copyright © 1998-2004 Pavel Gaš | Sponzor projektu: CNW -- hardware, software, sítě, webhosting...

 
CNW:Counter - Počítadlo přístupů na Vaše stránkyHlavní stránkaNové počítadloNávštěvnost Vašich stránekZajímavé stránkyJak používat počítadlo? Zpět na hlavní stránku