CNW:Counter - Počítadlo přístupů na Vaše stránky

 

Reklama na naší službě

Naše služba Vám již čtvrtým rokem nabízí grafická počítadla přístupů na Vaše stránky. Narozdíl od běžných počítadel, která jsou schopna zaznamenat pouze počet přístupů od počátku používání a tuto hodnotu posléze zobrazovat, nabízíme uživatelům mnohem více. Přinášíme jim rozsáhlý komplex statistických funkcí určený především pro ty uživatele, kteří vlastní či spravují www stránky a mají zájem sledovat jejich návštěvnost -- základní měřítko úspěšnosti stránek. Naším posláním je poskytovat Vám především spolehlivou službu. Všem uživatelům nabízíme zcela zdarma široké a přehledně uspořádané spektrum informací.

Velice nás těší, že našich služeb využívá v současné době více než 20.000 stálých uživatelů (k 1.12.2002). Za této situace jsme se rozhodli nabídnout Vám prostor pro Vaši vlastní inzerci, formou umístění reklamního sdělení. O jaké konkrétní formy reklamy se jedná se dovíte v následujícím odstavci.

Typy reklamních sdělení

Nabízíme Vám dva základní typy reklamních sdělení, která můžete využít pro kontakt s cílovou skupinou. Jednak Vám nabízíme prostor pro klasické internetové bannery. To jsou obrázky, nejčastěji ve formě animovaného gifu, s rozměry 468 x 60 bodů a s odkazem na vybrané stránky. Maximální velikost takových bannerů je 20kB. V ceně tohoto banneru je také prostor pod bannerem určený pro případný textový popis Vašeho sdělení.

Druhým typem reklamy, který Vám nabízíme, je textové sdělení na hlavní stránce se zaznamenanými přístupy a statistikami. To je stránka, která se objeví každému uživateli ihned poté, co se přihlásí na svůj účet. Textové sdělení je Vámi vybraný dvouřádkový blok textu s odkazem na zvolené stránky.

Výhodou reklamních sdělení, která jsou umístěna na stránce se statistikami, je jejich větší cílenost. Sdělení osloví především uživatele, kteří jsou s Internetem profesionálně spjati, vytvářejí a spravují své či cizí internetové stránky. Jedná se tedy, z hlediska zájmů a potřeb, o velice dobře vymezenou skupinu uživatelů, která je velmi vnímavá k určitým reklamním sdělením, jakými jsou například propagace služeb spojených s Internetem, software, hardware, technologické novinky apod. Reklamní sdělení ve formě banneru na hlavní stránce je zase umístěno na atraktivním místě. Umístění zmiňovaných reklamních sdělení si můžete prohlédnout na níže uváděných ukázkách. Je tedy již na Vás, jakou volbu budete preferovat.

Jsme připraveni a ochotni naslouchat Vaším individuálním přáním (např. jiné formy reklamních sdělení, specifické umístění apod.) a pokud jejich realizace bude jen trochu možná, rádi Vám vyhovíme. Samozřejmostí je, že Vám poskytneme podrobné přehledy o návětěvnících, kteří shlédli Vaše reklamní sdělení i přehledy návštěvníků, kteří se k Vám přes tato reklamní sdělení dostali.

Ceny za umístění reklamy

Typ reklamního sdělení Cena za umístění
Titulní banner na hlavní stránce [ukázka]
- dohodou -
Textové sdělení na stránce se statistikami [ukázka]
- dohodou -
Dolní banner na stránce se statistikami [ukázka]
- dohodou -


Ceny se standardně vztahují na tisíc shlédnutí, tzv. impresí nicméně individuální dohoda je samozřejmě možná. Jsme připraveni a ochotni naslouchat Vaším individuálním přáním (např. jiné formy reklamních sdělení, specifické umístění apod.) a pokud jejich realizace bude jen trochu možná, rádi Vám vyhovíme. Samozřejmostí je, že Vám poskytneme podrobné přehledy o návětěvnících, kteří shlédli Vaše reklamní sdělení i přehledy návštěvníků, kteří se k Vám přes tato reklamní sdělení dostali.

V případě zájmu pište prosím na e-mail Pavel.Gas@cnw.cz.


CNW: Sítě, HW, SW, webhosting...

Copyright © 1998-2001 Pavel Gaš | Sponzor projektu: CNW -- hardware, software, sítě, webhosting...

 
CNW:Counter - Počítadlo přístupů na Vaše stránkyHlavní stránkaNové počítadloNávštěvnost Vašich stránekZajímavé stránkyJak používat počítadlo? Zpět na hlavní stránku