CNW:Counter - Počítadlo přístupů na Vaše stránky

 

Proč se rozhodnout právě pro nás?

*
Garantujeme Vám především rychlost, spolehlivost a stabilitu služby.
* 

Žádná zaznamenaná data, seznamy přístupů a statistiky, nemažeme a jsou Vám kdykoliv přístupná. Veškeré seznamy přístupů a další nashromážděná data jsou Vám tedy k dispozici od samého počátku využívání naší služby. Jsme si vědomi toho, že není možné poskytovat úplně všechny statistiky. Proto Vám poskytujeme Vaše data také v textové formě. Taková data můžete jednoduše importovat do statistického programu či tabulkového procesoru a provést analýzu podle vlastních kritérií.

* 

Za samozřejmost pokládáme, že Vám nemažeme počítadla, která jsou delší dobu mimo provoz, neaktivní. Nemusíte se tedy obávat, že Vám zrušíme účet, pokud poklesne Vaše návštěvnost, pokud budou Vaše stránky v rekonstrukci apod.

* 

Připraveny jsou pro Vás také dodatečné služby, jejichž nastavení je možné kdykoliv měnit. Můžete si například nastavit adresy či domény, ze kterých se nebudou započítávat přístupy. Zajímavá je jistě i možnost zakázat zaznamenávání vlastních přístupů. To je výhodné, pokud Vám zkreslují celkovou návštěvnost. Dále si můžete pojmenovat vlastními jmény libovolné adresy, ze kterých k Vám bylo přistupováno. Ke každé takové adrese si tedy můžete vytvořit přezdívku. Ta se bude namísto vybrané adresy objevovat v seznamech přístupů.

* 

V případech, kdy nebudete mít zrovna přístup k počítači připojenému na Internet, můžete využít naší službu mobilní zpravodajství. Ta Vám umožní kdykoliv pomocí mobilního telefonu zjišťovat aktuální informace o návštěvnosti Vašich stránek. Naše počítadlo je Vám také přístupné z mobilních telefonů, které podporují WAP. Dlouho očekávanou novinkou je služba E-mailové zpravodajství, která Vám umožní pravidelně získávat aktuální informace o návštěvnosti Vašich stránek za uplynulý den i týden, spolu s důležitými statistickými veličinami. Tyto informace Vám budeme, v případě Vašeho zájmu, zasílat každý den na zadané e-mailové adresy a či mobilní telefony.

* 

Nabízíme Vám mnoho grafických sad, fontů, navíc v libovolném barevném provedení. Můžete tedy počítadlo ideálně přizpůsobit vzhledu Vašich stránek. Pokud si nepřejete, aby Vaši návštěvníci viděli dosažený počet přístupů, můžete využít neviditelné počítadlo -- zaznamenává veškeré přístupy, ale na stránkách se nezobrazuje.

* 

Počítadlo Vám také umožní rozpoznat tzv. reloady (to jsou opakované přístupy ze stejné adresy, které následují v krátkém časovém okamžiku za sebou) a nezapočítává je. To nám umožní poskytovat Vám přesnější údaje o Vaší návštěvnosti. Nabízíme Vám několik způsobů, jak reload definovat. Je tedy pouze na Vás, abyste si vybrali ten, který Vám vyhovuje nejlépe.

* 
Po téměř dvou letech bezproblémového provozu, využívá naše služby více než 10.000 spokojených uživatelů.
* 
Jsme otevřeni Vašim námětům a rádi se necháme inspirovat, neboť jsme zde pouze pro Vás.


Co všechno pro Vás zjišťujeme?

 
Naším hlavním úkolem je zaznamenat data o návštěvníkovi Vašich stránek. Jedné takové návštěvě říkáme přístup. Jednotlivé přístupy jsou zaznamenávány v chronologickém pořadí, tedy tak, jak jdou za sebou a tvoří seznamy přístupů. Tyto seznamy jsou k dispozici jsou ke každému dni i kompletně za celý měsíc. Seznam přístupů se skládá z data, času a adresy, ze které bylo přistupováno na Vaše stránky. Dále obsahuje použitý prohlížeč a operační systém návštěvníka.
   
 
Zjišťujeme také, zda se k Vám návštěvník vrací a kolikrát již Vaše stránky navštívil. Tyto informace jsou Vám k dispozici v seznamech přístupů. U adresy, ze které byl učiněn přístup se nachází číslo v hranaté závorce, které Vám říká, pokolikáté již Vaše stránky daný návštěvník navštívil.
   
 

Samozřejmostí jsou podrobné statistiky a grafy popisující o návštěvnost Vašich stránek. Údaje v nich zaznamenané jsme získali analýzou počtu přístupů za celý zvolené období. Tyto statistiky obsahují mnoho zajímavých statistických veličin, jako je průměr, korelační koeficient, trendové funkce atd.

   
 
Z nashromážděných dat (tedy přístupů) ke každému uzavřenému období vždy vytváříme tzv. přehledy. Jedním z nich je přehled všech top domén (například: cz, sk, de, nl, com, net, ...), ze kterých byl za daný měsíc zaznamenán přístup s možností zobrazit přístupy z libovolné top domény.
   
 

Dalším z přehledů je přehled domén II. řádu (například: vol.cz, vsp.cz, tut.fi, ...), ze kterých byl za daný měsíc zaznamenán přístup. Také s možností zobrazit přístupy z libovolné domény II. řádu.

   
 

Jiným přehledem je přehled českých vysokých škol, ze kterých byl za daný měsíc zaznamenán přístup. K dispozici jsou také opět seznamy přístupů z jednotlivých vysokých škol.

   
Zajímavé jsou jistě i statistiky o používaných operačních systémech a prohlížečích, které používají navštěvníci Vašich stránek. Pomocí přehledného grafu Vám nabízíme možnost srovnat, v jaké míře byly používány všechny zaznamenané prohlížeče a operační systémy.
   

Budeme rádi, když budete využívat našich služeb a věříme,
že s námi budete spokojeni!


CNW: CNW: hardware, software, sítě, webhosting...

 
CNW:Counter - Počítadlo přístupů na Vaše stránkyHlavní stránkaNové počítadloNávštěvnost Vašich stránekZajímavé stránkyJak používat počítadlo? Zpět na hlavní stránku