CNW:Counter - Počítadlo přístupů na Vaše stránky

 

Vyplňte formulář a budete mít vlastní počítadlo!

Jediné, co je zapotřebí udělat, abyste mohli používat počítadlo, je vyplnit níže uvedený registrační formulář a stisknout tlačítko Zaregistrovat počítadlo. Pokud vše proběhne bez problémů, sdělíme Vám tzv. kód počítadla. Jedná se o několik specifických řádků v jazyce html, které je třeba vložit do zdrojové verze Vašich stránek, tedy do příslušných html souborů. Pokud takto učiníte, již nic nebrání úspěšnému používání. Od tohoto okamžiku budete moci okamžitě sledovat seznamy přístupů a využívat našich dodatečných služeb (statistiky, mobilní a e-mailové zpravodajství, WAP, výběr způsobu počítání přístupů atd.). Poté, co se zaregistrujete, budete také samozřejmě moci kdykoliv a libovolně změnit vzhled Vašeho počítadla. Na výběr máte z mnoha pro Vás připravených druhů počítadel a grafických sad.

Vyplňujte, prosím, formulář pravdivě. Pokud si budete přát, bude odkaz spolu s titulkem a popisem Vašich stránek figurovat v pravidelně aktualizovaných žebříčcích návštěvnosti.

Registrační formulář  
* ID Vašeho nového počítadla:
Jedná se o název účtu, který budete posléze moci používat pro zjišťování návštěvnosti Vašich stránek. Maximálně může obsahovat 16 znaků. Povolena jsou pouze velká a malá písmena (bez diakritiky) a čísla. Dávejte si prosím pozor na malá a veliká písmena, neboť se při zadávání rozlišují.
* Heslo, které bude chránit Váš účet před cizími hosty:
Maximálně 16 znaků. Povolena jsou pouze velká a malá písmena (bez diakritiky) a čísla. Toto heslo bude nyní pro Vaši kontrolu vidět. Při pozdějším přihlašování však již bude skryto.

* Adresa stránky, na které bude Vaše počítadlo umístěno:
Například: www.sunka.cz
* Titulek (název Vašich stránek):
Například: LE&CO Horní Jirčany
* Popis:
Například: Výroba vybraných druhů šunky a masných specialit
* Počáteční hodnota počítadla:
Hodnotu, kterou ukazuje počítadlo budete
moci po úspěšném přihlášení samozřejmě kdykoliv změnit.
* Tematická oblast Vašich stránek:

Nechci se zúčastňovat žebříčků této služby:

Výběr tematické oblasti Vám umožní účastnit se oborových žebříčků návštěvnosti. Pro snažší orintaci jsme pro Vás připravili podrobný popis kategorií. Změnu a upřesnění kategorie budete moci po následném přihlášení k Vašemu účtu kdykoliv provést.

Zaregistrováním počítadla potvrdíte, že jste se seznámil(a)
pravidly služby a souhlasíte s nimi.
CNW: hardware, software, sítě, webhosting...

 
CNW:Counter - Počítadlo přístupů na Vaše stránkyHlavní stránkaNové počítadloNávštěvnost Vašich stránekZajímavé stránkyJak používat počítadlo? Zpět na hlavní stránku