CNW:Counter - Počítadlo přístupů na Vaše stránky

 

Pravidla používání služby

Poplatky

Je zakázáno účtovat jakékoliv poplatky spojené s používáním službu counter.cnw.cz. Služba je poskytována zdarma a jediným subjektem, který je oprávněn vybírat za některé nadstandardní služby poplatky je autor nebo firma CNW computer network s.r.o.

Autor služby

Služba counter.cnw.cz a všechny její části jsou chráněny autorským zákonem. Vlastníkem všech práv je Pavel Gaš, dále autor služby.

Není povoleno distribuovat ani kopírovat žádné materiály bez předchozího písemného souhlasu autora. Tato služba ani její libovolná část nesmí být prodána a nebo se stát součástí prodávaných služeb, vybavení, software nebo dat bez předchozího písemného souhlasu autora. Není povoleno publikovat žádné materiály v libovolné formě (ať již elektronické či neelektronické) a nebo je připojovat jako část libovolné jiné publikace (ať již elektronické či neelektronické) bez předchozího písemného souhlasu autora.

Odpovědnost autora

Autor služby ani firma CNW computer network s.r.o. nenesou žádnou odpovědnost za obsah a funkčnost stránek zde zaregistrovaných. Jejich použití je kompletně na vaše osobní riziko. Autor této služby také nenese žádnou odpovědnost za soubory stažené z libovolných stránek zde zaregistrovaných.

Autor služby ani firma CNW computer network s.r.o. nejsou odpovědni za případné škody, které by návštěvníkům a uživatelům mohly vzniknout při používání služby counter.cnw.cz.

Pravidla

Autor služby si vyhrazuje právo nezařadit stránku do systému, případně odstranit uživatelský účet, bez dalšího objasňování tohoto rozhodnutí.


 
CNW:Counter -- Počítadlo přístupů na Vaše stránkyHlavní stránkaNové počítadloNávštěvnost Vašich stránekZajímavé stránkyJak používat počítadlo? Zpět na hlavní stránkuZpět na informace o mibilním zpravodajství