CNW:Counter - Počítadlo přístupů na Vaše stránky

 


Novinky naší služby

23. Října 2011 -- Přidány hodinové statistiky a přehledy domén

Za všechny archivní měsíce si nyní můžete zobrazit rozložení návštěvnosti po jednotlivých hodinách. Dále je k dispozici přehled počtu přístupů z domén prvního a druhého řádu.

23. Září 2011 -- Přidány statistiky zařízení

Za všechny archivní měsíce si nyní můžete zobrazit přehled všech použitých zařízení a jejich procentuelní zastoupení.

21. Září 2011 -- Přidány statistiky prohlížečů

Za všechny archivní měsíce si nyní můžete zobrazit přehled všech použitých prohlížečů a jejich procentuelní zastoupení.

20. Září 2011 -- Přidány statistiky operačních systémů

Za všechny archivní měsíce si nyní můžete zobrazit přehled všech použitých operačních systémů a jejich procentuelní zastoupení.

14. Června 2011 -- Vylepšena detekce prohlížečů a operačních systémů

Seznamy přístupů za květen 2011 byly aktualizovány, v archivních výpisech nyní podporujeme 156 různých prohlížečů, 152 vybraných webových služeb (wget, Googlebot...), 39 operačních systému a 38 druhů zařízení.

27. Prosince 2006 -- Detekce Windows Vista a Windows Server 2003

Ve výpisech přístupů se nově objevují i Windows Vista a Windows Server 2003. Vše opět se zpětnou platností.

25. Listopadu 2003 -- Vylepšena podpora a detekce vyhledávačů

Tracker je nyní schopen lépe identifikovat vyhledavač MSN.com a nově rozpoznává český vyhledávč Zoohoo.

17. Listopadu 2003 -- Rozpoznáváme vyhledavač Morfeo

Ve výpisech přístupových cest, které pro vás zjišťuje Tracker nyní rozpoznáváme i vyhledavač Morfeo umístěný na portálu Centrum.cz.

13. Listopadu 2003 -- Detekce Windows CE

Vy výpisech přístupů se nyní objevují i Windows CE, takže je možné odlišit přístupy z PDA zařízení. Vše samozřejmě i se zpětnou platností. Za připomínku děkujeme Martinovi Adámkovi.

1. Února 2003 -- Změna v zasílání E-mailového zpravodajství

Vážení uživatelé, dne 3.2.2003 bude zrušeno pravidelné zasílání E-mailového zpravodajství na všechny mobilní e-maily v síti operátora T-Mobile. Pokud máte zájem o obnovení zasílání tohoto pravidelného zpravodajství o návštěvnosti, přihlašte se prosím na Váš účet a v sekci E-mailové zpravodajství adresy opět zadejte.

23. Prosince 2002 -- Opět aktivita na Internetu

Zajímá Vás, kdy se během dne nejvíce využívá Internet? Pokud ano, tak si můžete prohlédnout naší, v pořadí již čtvrtou, souhrnnou zprávu. Vychází z dat nasbíraných na počátku listopadu roku 2002.

14. Prosince 2002 -- Byla rozšířena detekce vyhledávačů a klíčových slov

Tato novinka se promítne do údajů získaných pomocí služby Tracker.

15. Září 2002 -- Byla vylepšena a rozšířena detekce prohlížečů

Nyní jsou správně detekovány prohlížeče Mozilla a Netspcape 7. U Opery, Konqueroru a Mozilly jsou nyní uváděny i verze použitého prohlížeče. Tyto změny se samozřejmě promítnou i do dříve nasbíraných dat.

1. Září 2002 -- Repertoár znakových sad byl opět rozšířen

Bylo přidáno celkem 9 nových znakových sad - 5 grafických (Alexandra, Amanda, Ingrid, Nadia, Rachel) a 4 plnobarevné (Aneta, Funny, Isabela, Simona). Ukázky těchto sad jsou pro Vás připraveny na stránce s nápovědou, po kliknutí na příslušné odkazy.

27. Června 2002 -- Nová služba Tracker

Dlouho očekávaná služba Tracker je Vám nyní k dispozici. Tracker pro Vás zjišťuje odkud se k Vám dostávají Vaši návštěvníci. Více informací o této službě a návod k jejímu používání jsou pro Vás připraveny zde.

10. Května 2002 -- Byla přidána další znaková sada, Amélie

Můžete si ji prohlédnout i začít používat na stránce jak používat grafické počítadlo.

26. Listopadu 2001 -- Žebříčky návštěvnosti

Původní strohý žebříček návštěvnosti prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Nyní je členěn do řady tematických oblastí. Poskytuje tak pro naše návštěvníky a uživatele nejen cenné informace, ale nabízí Vám také účinný způsob, jak propagovat Vaše stránky. Pokud se chcete i Vy účastnit našich žebříčků, stačí se zaregistrovat a používat libovolné z našich počítadel. Pokud jste již našimi uživateli, můžete si po úspěšném přihlášení zvolit vhodnou tematickou kategorii a ve vybraných žebříčcích soutěžit s ostatními uživateli.

12. Listopadu 2001 -- Byly přidány další dvě nové znakové sady, Bookman a Bloodymary

Můžete si ji prohlédnout i začít používat na stránce jak používat grafické počítadlo.

15. Října 2001 -- Nová služba E-mailové zpravodajství

Naše nová a dlouho očekávaná služba E-mailové zpravodajství Vám umožní pravidelně získávat aktuální informace o návštěvnosti Vašich stránek za uplynulý den i týden, spolu s několika důležitými statistickými veličinami. Tyto informace Vám budeme každý den zasílat na zadané e-mailové adresy a mobilní telefony, vždy několik minut po půlnoci. Budete tak každý den získávat cenné informace a to i v případech, kdy zrovna nemáte přístup k Internetu. Službu si můžete aktivovat, jakmile se přihlásíte k Vašemu účtu a kliknete na odkaz E-mailové zpravodajství v sekci nastavení.

15. Října 2001 -- Možnost zpřístupnění statistik a přístupů partnerům

Pomocí této služby můžete zpřístupnit své statistiky a seznamy přístupů též ostatním uživatelům. Takoví uživatelé se budou moci dostat na Váš účet bez zadání hesla, ovšem nebudou mít možnost ovlivnit žádné nastavení počítadla, budou mít omezený přístup. Budou tedy moci pouze sledovat návštěvnost Vašich stránek bez možnosti cokoliv změnit. Službu si můžete aktivovat, jakmile se přihlásíte k Vašemu účtu a kliknete na odkaz přístup bez hesla v sekci nastavení.

15. Října 2001 -- Nová znaková sada George

Připravili jsme pro Vás opět nové grafické počítadlo. Můžete si jej prohlédnout i začít používat na stránce jak používat grafické počítadlo.

10. Září 2001 -- Nová znaková sada Linda

Repertoár grafických počítadel byl opět rozšířen o novou grafickou sadu. Můžete si ji prohlédnout i začít používat na stránce jak používat grafické počítadlo.

30. Srpna 2001 -- WAP zpravodajství

Aktuální informace o návštěvnosti můžete nyní získávat také pomocí mobilního telefonu s WAPem. Máte-li zájem, přečtě si podrobný popis této služby.

29. Srpna 2001 -- Nová znaková sada Andrea

Repertoár grafických počítadel rozšířila opět nová grafická sada. Můžete si ji prohlédnout i začít používat na stránce jak používat grafické počítadlo.

22. Srpna 2001 -- Plnobarevná počítadla

Přinášíme Vám nové grafické sady, které mají barevně případně graficky složitější provedení. Více informací se můžete dověděr na stránce s nápovědou.

2. Července 2001 -- Aktivita na Internetu

Zajímá Vás, kdy se během dne nejvíce využívá Internet? Pokud ano, tak si můžete prohlédnout naší, v pořadí již třetí, souhrnnou zprávu. Vychází z dat nasbíraných k dubnu roku 2001.

Červenec 2001 -- Způsob počítání přístupů

Nyní si můžete velice snadno a přesně podle Vašich představ vybrat metodu, která bude používána pro počítání přístupů. Jedná se tedy o to, že si můžete sami určit, co se bude pod skrývat pojmem přístup a tedy na jakém principu bude návštěvník identifikován. Připravili jsme pro Vás celkem šest různých metod a je již jen na Vás, abyste si vybrali tu, která Vám vyhovuje nejlépe. Více informací je Vám k dispozici poté, co se přihlásíte a vyberete volbu způsob počítání přístupů.

Červenec 2001 -- Přezdívky

Tato služba Vám umožní pojmenovat si vlastním jménem libovolné adresy, ze kterých k Vám bylo přistupováno. Jedná se o všechny adresy, které se vyskytují v seznamech přístupů. Ke zvoleným adresám si můžete vytvořit vlastní přezdívku. Ta se bude následně objevovat v seznamech přístupů, namísto původní adresy. Můžete si tak například pojmenovat své vlastní přístupy, a to tak, že v těchto seznamech nebudou figurovat pod Vaší adresou, ale místo této adresy bude uvedeno "můj přístup". Stejně tak si můžete pojmenovat třeba přístupy svých kamarádů.


CNW: Sítě, HW, SW, webhosting...

Copyright © 1998-2004 Pavel Gaš | Sponzor projektu: CNW -- hardware, software, sítě, webhosting...

 
CNW:Counter - Počítadlo přístupů na Vaše stránkyHlavní stránkaNové počítadloNávštěvnost Vašich stránekZajímavé stránkyJak používat počítadlo? Zpět na hlavní stránku