CNW:Counter - Počítadlo přístupů na Vaše stránky

 
 
Mobilní zpravodajství o návštěvnosti
[Tato služba je v současné době k dispozici zatím
pouze pro mobilní telefony v síti Paegas]
 

Naše nová služba Mobilní zpravodajství Vám umožní kdykoliv pomocí mobilního telefonu zjišťovat aktuální informace o návštěvnosti Vašich stránek. Na displeji Vašeho mobilního telefonu tak budete moci sledovat mnoho informací, které jste doposud získávali z prostřednictvím běžného prohlížeče. A to vše v případech, kdy nebudete mít zrovna přístup k počítači připojenému na Internet!

Jak to funguje?

Princip je velice jednoduchý. Nejprve je třeba na mobilním telefonu zapsat a zaslat požadavek na aktuální informace o návštěvnosti. Po úspěšném odeslání požadavku obdržíte textovou zprávu (SMS), ze které můžete zjistit mnoho zajímavých informací. Protože může textová zpráva obsahovat pouze 160 znaků používáme zhuštěný zápis a zkratky. K tomu, jak se v takové SMS orientovat a co znamenají jednotlivé zkratky slouží názorný příklad. Více informací o této službě a talé o tom, jak ji používat se dovíte po běžném přihlášení na Váš účet.


CNW: hardware, software, sítě, webhosting...

Copyright © 1998-2004 Pavel Gaš | Sponzor projektu: CNW -- hardware, software, sítě, webhosting...
 
CNW:Counter - Počítadlo přístupů na Vaše stránkyHlavní stránkaNové počítadloNávštěvnost Vašich stránekZajímavé stránkyJak používat počítadlo? Zpět na hlavní stránku