CNW:Counter - Počítadlo přístupů na Vaše stránky

 

Jak používat naše služby?
Sekce: Jak používat počítadla? -- Jak používat Tracker?

Jak používat počítadla?

Naše služba Vám umožňuje používat celkem čtyři druhy počítadla. Pokud se u nás zaregistrujete -- úspěšně si vytvoříte počítadlo -- můžete si kdykoliv vybrat libovolný druh počítadla a ihned jej začít používat. Jak možná již víte, po vyplnění registračního formuláře Vám sdělujeme kód Vašeho nového počítadla, který se má vložit do Vašich stránek. Tento kód odpovídá grafickému počítadlu (znaková sada Charlie) v černobílém provedení s pěti číslicemi. Pokud máte naspěch nebo se nechcete zdržovat s výběrem znakové sady, barvy a dalších parametrů počítadla, můžete takový kód do Vašich stránek okamžitě zkopírovat a počítadlo bude od tohoto momentu bez problémů fungovat.

Většina z Vás si však bude pravděpodobně chtít vybrat počítadlo podle svého vkusu a přizpůsobit jej kupříkladu vzhledu svých stránek. V tomto případě je Vám určena právě tato stránka. Na ní pro Vás máme připraveny čtyři následující sekce, které odpovídají čtyřem druhům nabízených počítadel:

  Grafické počítadlo -- na výběr máte z mnoha fontů, tzv. znakových sad.
 

Plnobarevné grafické počítadlo -- počítadla, která "hýří všemi barvami".

  Neviditelné počítadlo -- na Vaší stránce není vidět, ale přístupy se počítají.
  Textové počítadlo -- na Vaší stránce figuruje jako běžný text.
  Ikonka -- grafická ikonka naší služby s rozměry 88 x 31 bodů.

V každé sekci naleznete podrobnější informace o zvoleném druhu počítadla a poradíme Vám v nich, jak zvolený druh používat. Pomůžeme Vám i v těchto případech:

  Kód počítadla, který jsme Vám sdělili při vytváření nového počítadla jste nestihl(a) zkopírovat do Vašich stránek. Nyní byste se k němu opět chtěl(a) dostat. -- Vyberte si tedy podle Vašeho přání jednu ze čtyř výše uvedených sekcí a dále pokračujte podle instrukcí.
  Omylem se Vám podařilo vymazat kód počítadla z Vašich stránek a počítadlo z nich zmizelo. Počítadlo však chcete nadále používat a potřebujete znát jeho kód. -- Vyberte si tedy podle Vašeho přání jednu ze čtyř výše uvedených sekcí a dále pokračujte podle instrukcí.
  Pokud používáte počítadlo a chcete změnit jeho vzhled, případně chcete přejít na jiný druh počítadla. Například když byste rádi namísto stávajícího grafického počítadla používali textové počítadlo. -- Vyberte si tedy podle Vašeho přání jednu ze čtyř výše uvedených sekcí a dále pokračujte podle instrukcí.

Přechody mezi jednotlivými druhy počítadel a změny jejich vzhledu samozřejmě nemají vliv na již zaznamenané přístupy a statistiky. Nemusíte mít tedy obavy, že Vám zmizí nashromážděné seznamy přístupů nebo že se počítadlo vynuluje.

Jak používat Tracker?

Tracker je nová služba, která rozšiřuje možnosti stávajících počítadel. Bližší informace o tom, co to vlastně Tracker je, jsme pro Vás připravili zde. Abyste mohli Tracker začít používat, je třeba do Vašich stránek vložit specifický kód. Jeho znění Vám sdělí formulář, který se nachází na níže uvedené stránce:

  Tracker -- formulář, který Vám pomůže vygenerovat kód.

CNW: Sítě, HW, SW, webhosting...

Copyright © 1998-2012 Pavel Gaš | Sponzor projektu: CNW -- hardware, software, sítě, webhosting...

 
CNW:Counter - Počítadlo přístupů na Vaše stránkyHlavní stránkaNové počítadloNávštěvnost Vašich stránekZajímavé stránkyJak používat počítadlo? Zpět na hlavní stránku